Dotazník

Pomozte nám zmapovat situaci seniorských sborů v ČR

 

Unie českých pěveckých sborů by ráda podpořila aktivity seniorských sborů a přispěla tak k jejich rozvoji. Rozhodli jsme se proto nejprve zmapovat současnou situaci prostřednictvím dotazníkového šetření. Pomozte nám, prosím, vyplněním dotazníku.

Možnosti vyplnění dotazníku:

Dotazník můžete rovnou vyplnit při kliknutí na tlačítko „Chci vyplnit dotazník“ nebo si můžete dotazník stáhnout, vytisknout po kliknutí na tlačítko “ Chci dotazník vytisknout a poslat“. Vplněný dotazník zašlete na adresu: Unie českých pěveckých sborů, Masarykovo nábřeží 16, 110 00 Praha 1

Proč průzkum děláme?

  • Hlavní otázkou šetření je, kolik seniorských sborů (ve kterých zpívají převážně seniorští zpěvácí) vlastně v ČR působí a kde.
  • Díky získaným informacím bude následně možné zaměřit se na další aktivity seniorských sborů, které by UČPS ráda podpořila a přispěla tak k rozvoji seniorských sborů.
  • Chceme zjistit, jak by UČPS mohla konkrétně podpořit činnost pěveckých seniorských sborů.

Pro koho je určen?

  •  Dotazník je určen všem druhům/typům seniorských sborů.
  • Znáte-li nějaký seniorský sbor, budeme rádi, dáte-li nám o něm vědět, abychom ho mohli oslovit přímo. Případně informujte daný sbor přeposláním odkazu na tuto webovou stránku.